Pošlete nám vaše ohlasy, komentáře, připomínky, nápady ... Moc vám za tuto zpětnou vazbu děkujeme :)

 

Můžete zaslat e-mail.

 
*************************
 

Ahoj,jmenuju se Eliška je mi 11 let.
Tahle yoga je nejlepší na který jsem kdy byla.
Mám tam kamarády a je tam švanda:).
Cestujeme do Afriky, na Nový Zéland,..........a do Anglie.
Ale na místě ...nenechte se zmást :-).
Kdo má zkrácené svaly DOPORUČUJI!!!!!!!!! :-) :-) :-)
Tak ČAU!!!!!!!!! :-) :-P :-D

*************************
 

Olgu znám třetím rokem z  jejího kurzu dětské jógy, druhým rokem u ní cvičím flow jógu pro dospělé a občas i zdravotní cvičení pro seniorky.

U kurzu dětské jógy, který Olga vede, mě od začátku nadchlo, že se ho mohu účastnit společně s  dcerami (když jsme začínaly, bylo jim 7 a 4 roky a pro tento věk v podstatě nejsou kroužky pro děti s rodiči). Toto cvičení bylo a stále je pro mě báječně strávený čas, kdy mohu být s  dcerami, udělat něco pro své tělo i ducha, protože jde o cvičení plné zábavy. Lekce má Olga koncipované tak, že děti mají možnost být aktivní. Samy si určují rozcvičku, prostřednictvím zvířecích pozic mohou chvíli být jejich oblíbenými zvířátky, imaginárně procestovat svět....a moje dcery si zvláště oblíbily podílet se na přípravě hodiny k určitému tématu, kdy si také mohou vymýšlet nové jogínské pozice. A z reakcí dětí soudím, že nejoblíbenější je příprava svačiny, zvláště pak její snědení :-)

Starší dcera ještě s  Olgou absolvovala hypnoterapii. Měla velký strach a zatím to vypadá, že terapie byla úspěšná. Samotná terapie probíhala tak, že Olga provedla dceru jejími pocity spojenými se strachem a poté pomohla dceři vědomě si určit, co by ji pomohlo silné negativní emoce změnit na ne negativní případně až pozitivní. Součástí terapie byl i příběh, který Olga vymyslela speciálně pro dceru, a který by ji měl pomoci s překonáním strachu v dlouhodobém horizontu.

Sama dcera si hypnoterapii chválí!

Olga na mě působí jako velmi optimistická osoba, která dokáže vše negativní od sebe poslat pryč. Je empatická k  ostatním, respektuje druhé, i během cvičení, kdy často opakuje, že ne každý může nebo je schopen cvičit vše jako ostatní. Všechny jogínské pozice dokáže přesně a detailně popsat, takže se během cvičení můžete soustředit na správnost provedení a vnímat své tělo. Velmi příjemným rituálem, který Olga na závěr cvičení má, je chválení sebe sama.

Já sama se po hodinách cítím naprosto báječně, fyzicky i psychicky. Jsem ráda, že jsem k ní začala chodit cvičit a lektora ani druh cvičení měnit už nebudu.

Jednou se zmínila, že plánuje ještě v 90ti letech předcvičovat jógu a já si přeji, abych u toho mohla být :-)

Laďka Hegerová

*************************